poniedziałek, 15 sierpnia 2011

4. Kartki, kartki!

Dzisiaj zaprezentuję Wam moje kolejne kartki :) Co prawda są tylko 3, ponieważ nie wysyłam ich masowo, bo oszczędzam i poprzestałam na jednej kartce na tydzień :)
Od 11-letniego Juho z Finlandii (Nurmijärvi). Jak na razie moja ulubiona. Bo jak można nie lubić kartki, na odwrocie której są słodkie "mazgroły"? Tak, zdecydowanie ulubiona! :)

Coś dziwnego od Seaira z Tajwanu (Taipei). Dziwna, ale podoba mi się bardzo! No i te piękne pismo i cudowne znaczki!! Cudo :)

Od Mely z Niemiec (Stuttgart). Taka, jaką chciałam ;)Jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące postcrossingu - śmiało pytajcie w komentarzach.
Pozdrawiam!

3 komentarze:

 1. kartki są śliczne ;) zainteresowałaś mnie tym i poszukałam na ten temat informacji w internecie. tak wiec postanowiłam że od nowego roku szkolnego spróbuję postcrossingu ;] a może mnie wciągnie ;) na pewno będzie to okazja do podszkolenia języka ;D aga

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, jest okazja, jest ;) Posctrossing jak najbardziej wciąga, ale problemem są... pieniądze na znaczki :D Ale wystarczy odstawić słodycze i jakoś starcza ;) Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł! Nie widziałam tego jeszcze, może ja też dam się wciągnąć :) Początkowo myślałam, że te kartki są wysyłane do Ciebie :) Chętnie wysłałabym :) Ale ta idea też jest fajna.

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń