wtorek, 10 lipca 2012

31. Split, Chorwacja.
Prywatna kartka od Jeleny z Chorwacji (Split). PIĘKNA! Jedna z moich ulubionych. Gdy ją zobaczyłam, po prostu zaniemówiłam :D Jest cudowna, idealna. Teraz oglądałam zdjęcia miasta Split i wiem, że kiedyś muszę je odwiedzić. Jest piękne :) Już umówiłam się na następnego swapa z Jeleną - wysyła naprawdę cudowne kartki.


 
Split, źr. wikipedia


Muszę się pochwalić - zaczęłam uczyć się hiszpańskiego :) Coś tam już umiem, ale wiem, że to stanowczo za mało, także mam książkę, ćwiczenie, zeszyt (!) i tak od tygodnia się uczę ;) Poza tym cały czas słucham hiszpańskich piosenek i oglądam TVE w internecie i w tv... Co ta nuda robi z człowiekiem :-)

13 komentarzy:

 1. Kasiu - w dzisiejszym świecie podróżować łatwo, więc na pewno kiedyś pojedziesz do Chorwacji. Zresztą ja sama mam na to ochotę ;-). Kartka piękna. Pozdrawiam i gratuluję rozpoczęcia nauki hiszpańskiego. Ja kiedyś z ... nudów na studiach chodziłam na kurs włoskiego, bo kocham ten język. Niestety, kursu nie ukończyłam i nauki nie kontynuowałam... a szkoda.

  Poza tym - bardzo Ci dziękuję za odwiedzinki na moim blogu i za taka wspaniałą, ekspresyjną opinię. Chyba jeszcze nikt tak serdecznie nie zareagował na moje pisanie, choć są osoby, które faktycznie lubią mnie czytać. A ja zawsze czuję się nieco speszona, bo nie uważam, że zasługuję na AŻ takie miłe słowa. Tak sobie pisuję, bo po prostu lubię :-).

  Pozdrawiam upalnie z małego miasta!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za komentarz i za odwiedziny, jest mi bardzo miło! :) I ja również pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Split! Kolejne miejsce, do którego miałam jechać... A za naukę hiszpańskiego trzymam kciuki, sama podjęłam ją rok temu na wakacjach i cóż...zapał przygasł. Może w te wakacje do tego wrócę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno jeszcze pojedziesz :) Dziękuję bardzo, ja teraz mam bardzo duży zapał i sama się sobie dziwię. I za Ciebie też trzymam kciuki! :)

   Usuń
 3. Split jest piękny. Ba, cała Chorwacja jest piękna. Podobała mi się bardzo, a nie mam ani jednego zdjęcia bo straciłam kartę :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale szkoda! Ale na pewno jeszcze będzie wiele okazji do zrobienia zdjęć :)

   Usuń
  2. ha.. ja co prawda nie straciłam karty.. ale do Chorwacji jeździliśmy w czasach kiedy cyfrówki robiły tak katastrofalne zdjęcia, że nie da się tego oglądać:P ale wszystkie wspomnienia pielęgnuję w głowie:) Wspaniały kraj!

   Usuń
  3. Wszyscy mówią, że wspaniały kraj, więc to musi być prawda ;)

   Usuń
 4. Chorwacja jest wspaniała :)
  pozdrawiam i zapraszam do siebie, buziak!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że kiedyś na własnych oczach się o tym przekonam! :) Również pozdrawiam.

   Usuń
 5. Chorwacja.. rok temu nie wyszło.. w tym roku nie wyszło.. Może za rok?
  Co do hiszpańskiego to trzymam kciuki! Też się uczę :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również trzymam kciuki za Chorwację i za Twoją naukę! :-)

   Usuń
 6. potwierdzam jest niezwykłe, tak jak cała Chorwacja ;)

  OdpowiedzUsuń